Το προσωπικό του σχολείου μας

Το Σχολικό Έτος 2022-2023 το προσωπικό του σχολείου μας αποτελείται από:

Διευθύντρια: Αγγελοπούλου Δήμητρα

Υποδιευθύντρια Α’: Βενιζέλου Σταυρούλα

Υποδιευθύντρια Β’: Μαλλιάκου Μαρία

Α1: Κουκουζέλη Βασιλική
Α2: Οικονόμου Κατερίνα
Α3: Μπουλογεώργος Θανάσης
Β1: Γιαβάση Ειρήνη
Β2: Γεωργαντάς Παναγιώτης
Γ1: Ρουσιάνου Βέρα
Γ2: Δεσπότη Ελευθερία
Δ1: Γεωργοπούλου Μαριάννα
Δ2: Παπαδοπούλου Κατερίνα
Ε1: Μαλλιάκου Μαρία
Ε2: Μπάντρας Δημήτρης
ΣΤ1: Αρβανιτίδης Μάκης
ΣΤ2: Σκανδάλης Σπύρος
ΣΤ3: Βενιζέλου Σταυρούλα

Εκπαιδευτικοί Ειδικοτήτων και λοιπό προσωπικό

Αγγλικά: Μπούρου Μαρία, Ευαγγελοπούλου Μαριάνθη
Γαλλικά: Γκουτζήκα Ελευθερία, Κουρίτα Αναστασία
Μουσική: Τσουλφά Σοφία
Φυσική Αγωγή: Πούλος Μάκης, Μπόμπας Φώτης
Εικαστικά: Αργυρού Άντζελα
Πληροφορική: Δάγλα Αναστασία
Θεατρική Αγωγή: Μανώλη Ζωή
Τμήμα Ένταξης: Τσουλουφά Φένια, Πεχλιβανίδου Έλενα
Τμήμα Υποδοχής-ΖΕΠ:
Παράλληλη Στήριξη: Αϊβαλιώτη Ανθούλα, Καπετάνογλου Ευλάμπιος, Κούτσελα Σοφία

Ολοήμερο: Μπουμπουρέκα Ντέμη, Καραβότα Γεωργία

Σχολική Ψυχολόγος: Σπανάκη Αθηνά

Σχολική Νοσηλεύτρια: Σκαρή Σταυριέλα

Κοινωνική Λειτουργός:

Το Σχολικό Έτος 2021-2022 υπηρέτησαν στο σχολείο μας:

Διευθύντρια: Αγγελοπούλου Δήμητρα

Υποδιευθύντρια Α’: Βενιζέλου Σταυρούλα

Υποδιευθύντρια Β’: Μαλλιάκου Μαρία

Α1: Γιαβάση Ειρήνη
Α2: Γεωργαντάς Παναγιώτης
Β1: Ρουσιάνου Βαρβάρα
Β2: Καβουρτζίδου Δέσποινα
Γ1: Γεωργοπούλου Μαρία
Γ2: Παπαδοπούλου Αικατερίνη
Δ1: Μαλλιάκου Μαρία
Δ2: Μπάντρας Δημήτρης
Ε1: Αρβανιτίδης Ευθύμιος
Ε2: Οικονόμου Κατερίνα
Ε3: Συλλούρη Αγγελική
ΣΤ1: Μπουλογεώργος Αθανάσιος
ΣΤ2: Γκουτζίκα Πελαγία
ΣΤ3: Βενιζέλου Σταυρούλα
Τμήμα Ένταξης: Κούκα Ασημίνα
Τμήμα Υποδοχής-ΖΕΠ: Φωτίου Χρυσή, Ζαννή Γεωργία

Σχολική Ψυχολόγος: Ντικούλη Αλεξάνδρα

Σχολική Νοσηλεύτρια: Ηλιοπούλου Νίκη

Επίσης, στο σχολείο μας υπηρέτησαν και οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων:

Αγγλικά: Τάσσου Βάσω, Μπούρου Μαρία
Γαλλικά: Μελλάχ Μύριαμ
Μουσική: Μωραΐτη Εύα, Κονδάκη Νεφέλη
Φυσική Αγωγή: Πούλος Μάκης, Μπόμπας Φώτης
Εικαστικά: Στεργίδου Σοφία
Πληροφορική: Χαραλαμπίδης Αχιλλεύς

 

Το Σχολικό Έτος 2020-2021 υπηρέτησαν στο σχολείο μας:

Ζορμπαλά Βασιλική Α1 Τάξη
Πανουτσοπούλου Κατερίνα Α2 Τάξη
Κρίτσα Βικτώρια Β1 Τάξη
Γεωργαντας Παναγιώτης Β2 Τάξη
Κολοβού Μυρτώ Γ1 Τάξη
Τσιρμενλή Κική Γ2 Τάξη
Σουρλίγκα Ελένη Δ1 Τάξη
Οικονόμου Κατερίνα Δ2 Τάξη
Γεωργοπούλου Μαριάννα Δ3 Τάξη
Καρτάνου Ανθή Ε1 Τάξη
Βενιζέλου Σταυρούλα Ε2 Τάξη
Κουκουζέλη Βασιλική Ε3 Τάξη
Αρβανιτίδης Μάκης Στ1 Τάξη
Κατσανά Μαρία Στ2 Τάξη
Μαρμαράς Γιάννης Στ3 Τάξη
Κουκά Ασημίνα Τμήμα Ένταξης
Κωστόπουλος Παναγιώτης Τμήμα Υποδοχής – ΖΕΠ
Βιντζηλαίου Βασιλική Τμήμα Υποδοχής – ΖΕΠ

Και οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων:

Γκαραφλή Ματίνα Πληροφορικής
Σιατή Ελισάβετ
Τσιγάρα Ευτέρπη
Μουσικής
Τάσσου Βάσω
Καλύβα Ισαβέλλα
Αγγλικών
Μανώλη Ζωή Θεατρικής Αγωγής
Παντελίδη Έλλη Γαλλικών
Πούλος Μάκης
Μπόμπας Φώτης
Φυσικής Αγωγής
Ρώτα Στέλλα Εικαστικών
   

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.